0
0
0

Marten Comfort 12 кВт

Відгуки:
(0)
 • Виробник: Marten
 • Код товару: Comfort 12
 • Наявність: В наявності
₴26 500.00
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Опалювальна площа: 120 м2
Товщина металу: 6 мм
Час горіння: до 24 год
Глибина топки: 355 мм
Оплата

Приймаємо оплату online

Доставка

Безкоштовна по всій території України

Гарантії

Гарантія від виробника

Обмін

Обмін товару протягом 14 днів

Твердопаливні котли Marten Comfort MC – це сталеві котли тривалого (верхнього) горіння, які відрізняються великою топковою камерою і високою ефективністю (завдяки трьохходовому теплообміннику з великою конвективною площею). Управління температурними режимами здійснюється електронним блоком відомої польської фірми TECH (программатором) і нагнітальним вентилятором. Товщина внутрішньої стінки металу становить 6 мм. Цього достатньо для надійної і довговічної експлуатації (розрахунковий термін – не менше 15 років, заводська гарантія 3 роки на теплообмінник). Колосники водонаповнені і охолоджуються водою в процесі роботи. Виготовляються з безшовних труб. Таке рішення дозволяє використовувати практично будь-який вид палива: вугілля, деревину, паливні брикети. Таким чином, котли є універсальними джерелами тепла – користувач зможе застосовувати найбільш дешевий і оптимальний вид палива в вашому регіоні.

Крім того, всередину камери згоряння повітря подається дозовано через спеціальні форсунки – таке рішення дозволяє спалювати паливо найнижчої якості.

Димохідний патрубок котла Мартен Комфорт виведений вгору, що дозволяє економити місце в приміщенні. Все ревізійні дверцята дивляться на користувача, а конвективні водяні полиці теплообмінника мають рівну поверхню, що істотно спрощує процес обслуговування (чистку).

Декоративна обшивка пофарбована порошковою фарбою, в процесі експлуатації практично не нагрівається, оскільки під нею знаходиться шар теплоізоляції.

При правильному підборі і монтажі цей котел грітиме Ваш будинок на одному завантаженні дров до 12 годин, а при використанні акумулційної ємності - до 16-18 годин. На вугіллі тривалість горіння сягає 24 годин.

Слід зазначити, що опалювальні котли на твердому паливі Мартен можливо застосовувати в різних типах систем опалення: як гравітаційних, так і примусового типу.

Для економії місця в приміщенні, де встановлений котел, димохід котла виведений вгору. Завдяки такій компоновці котел можна ставити буквально в 10 см. від стіни.

Колосники котла водонаповнені, виконані з труби по якій циркулює вода. Таке рішення підвищує ефективність котла, за рахунок того, що такий тип колосників забезпечує додаткове знімання тепла. Надійність таких колосників гарантується тим що вони виготовлені з котлової сталі і виробляються методом витягування, тобто не мають шва.

Основна ж передача тепла від вогню до теплоносія відбувається через пластинчастий теплообмінник, розташований у верхній частині котла. Економічні твердопаливні котли обов'язково мають цей елемент. Він виготовлений таким чином, щоб мати якомога менше зварних швів - це підвищує його надійність. Для його чищення передбачена окрема дверця, яка дозволяє легко і швидко отримати доступ до теплообмінника.

Котел оснащений спеціальним механізмом для ворошіння палива – руштом*. При топці котла вугіллям він не дозволяє вугіллю спекаться і утворювати корж. А якщо він утворився, то механізм його розбиває.

Переваги:

 • Висока ефективність (ККД 85%);
 • Універсальні щодо застосування палива;
 • Верхній тип згоряння;
 • Велика топка;
 • Офіційна гарантія 3 роки;
 • Висока якість виконання, зборки;
 • Оптимальне співвідношення ціна / якість;

Комплект поставки:

 • Котел в зборі;
 • Блок автоматики (вентилятор + контролер);
 • Паспорт з гарантійним талоном;
 • Зольник;
 • Кочерга;

Теги: котел, твердопаливний, купити, тривалого горіння, marten

Характеристики
Котли твердопаливнІ
Опалювальна площа 120 м2
Товщина металу 6 мм
Час горіння до 24 год
Глибина топки 355 мм
Характеристики
Розміри
Відео


Інструкція

Для перегляду інструкції нажміть сюди....

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.