0
0
0

Marten Base 18 кВт

Відгуки:
(0)
 • Виробник: Marten
 • Код товару: Base 18
 • Наявність: В наявності
₴14 800.00
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Опалювальна площа: 180 м2
Товщина металу: 4 мм
Час горіння: до 6 год
Глибина топки: 550 мм
Оплата

Приймаємо оплату online

Доставка

Безкоштовна по всій території України

Гарантії

Гарантія від виробника

Обмін

Обмін товару протягом 14 днів

MARTEN BASE – це доступні твердопаливні котли, призначені як для відкритих (гравітаційних) так і закритих (під тиском) систем опалення. Ідеально підходять для опалення невеликих приватних будинків з умовною площею до 180 м кв. Дані опалювальні котли енергонезалежні і дуже прості в експлуатації. Як паливо можна використовувати різні види, найбільш доступні у вашому регіоні: дрова, вугілля і паливні брикети. Завдяки великим дверцятам, опалювальний прилад легко завантажувати і чистити від золи і нальоту. Слід зазначити, що в котлі є зольний ящик, що також спрощує процес обслуговування. Доступні моделі: Marten Base MB-12 кВт; MB-15 кВт; MB-18 кВт;

Конструктивно теплообмінник виготовлений зі спеціальної котлової сталі марки 09Г2С товщиною 4 ммКолосники водонаповнені і виготовлені з безшовної труби товщиною 5 мм. Корпус зварюється автоматичним зварюванням – таке рішення гарантує надійну і безперебійну роботу. Розрахунковий середній термін експлуатації становить 10 років (паспортні дані). А повна заводська гарантія на весь агрегат – 3 роки.

Над топковим простором знаходиться конвективна полка з трубами, плюс до всього, що водоохолоджувальний колосник додатково збільшує ефективність роботи. Між теплообмінником і декоративною обшивкою знаходиться шар теплоізоляції. Таким чином, зовнішні стінки котла в процесі роботи практично не нагріваються, а тепло максимально ефективно передається в систему опалення. Сама декоративна обшивка пофарбована порошковою фарбою.

Управління температурним режимом роботи котлів Мартен BASE відбувається механічно за допомогою регулювального болта на дверцятах, або для підвищення зручності можна купити за додаткову плату механічний регулятор тяги (наприклад, фірми REGULUS RT-3 або ICMA). На лицьовій частині вбудований механічний термометр, який поставляється разом з котлом.

Димової патрубок має прямокутну форму, а за допомогою шиберної заслінки можливо оптимально відрегулювати тягу в димохідної трубі.

Переваги котлів Marten Base:

 • Універсальні щодо палива;
 • Низька ціна;
 • Простота в експлуатації;
 • Заводська гарантія 3 роки;
 • ККД 76%;

Комплект поставки:

 • Твердотопаливний котел в зібраному вигляді;
 • Термометр;
 • Паспорт;

Теги: котел, твердопаливний, купити, тривалого горіння, marten

Характеристики
Котли твердопаливнІ
Опалювальна площа 180 м2
Товщина металу 4 мм
Час горіння до 6 год
Глибина топки 550 мм
Характеристики
Розміри
Відео
Інструкція

Для перегляду інструкції нажміть сюди....

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.