0
0
0

Altep Trio Uni Plus 600кВт

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Altep
  • Код товару: Trio Uni Plus 600
  • Наявність: В наявності
₴430 900.00
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Опалювальна площа: 6000 м2
Товщина металу: 6-8 мм
Вага: 4300 кг
Час горіння: до 24 год
Глибина топки: 1500 мм
Оплата

Приймаємо оплату online

Доставка

Безкоштовна по всій території України

Гарантії

Гарантія від виробника

Обмін

Обмін товару протягом 14 днів

Котел тривалого горіння ALTEP TRIO UNI PLUS  потужністю від 14 до 97 кВт відрізняється можливістю установки пелетного (факельного) пальника. Дані котли призначені для опалення побутових, виробничих, комерційних та інших приміщень з системою центрального опалення, а також для підготовки та подачі тепла на технологічні потреби.

Котел має високу ефективність роботи завдяки конструкції, яка дозволяє економно і вигідно спалювати різні види твердотого палива, але найбільша теплопродуктивність досягається при використанні антрациту.

У стандартній комплектації котел TRIO UNI/TRIO UNI PLUS  працює в режимі ручної подачі палива. При оснащенні пальником і бункером зі шнеком - можлива робота в автоматичному режимі з використанням в якості палива деревних пелет.

В цих котлах теплообмінник є двоходовим. Повітря для згоряння палива подається припливним вентилятором. А його кількість регулююється автоматичним блоком автоматики управління. Контролер постійно вимірює температуру води в котлі і, грунтуючись на цих даних, управляє роботою вентиляторів. Також передбачено підключення до контролера циркуляційного насоса системи опалення.

Можлива установка запобіжного клапана або групи безпеки котла.

Чистка колосникових грат здійснюється через ревізійні дверцята, розташовані на передній стінці котла. Також через них проводиться монтаж пеллетного пальника. Чистка теплообмінника проводиться через дверцята на бічній стінці і у верхній частині котла.

У базовій комплектації експлуатація котла можлива в режимі ручного завантаження твердого палива. Для переведення котла на роботу в автоматичному режимі подачі палива необхідно додатково встановити дверцята під пелетний пальник, сам пальник та бункер для палива. В котлі встановлена водяна колосникова решітка. Багатоканальна система подачі повітря забезпечує довготривале та рівномірне згорання палива зверху донизу. Така перевага дозволяє використовувати різні види палива, різних розмірів та фракції.

Особливістю моделі є розміщення теплообмінника в задній частині котла, що значно розширює діапазон потужності. Вертикальне розміщення полиць теплообмінника мінімізує накопичення частин недоспаленого палива, що дозволяє проводити чищення котла з періодичністю один раз на тиждень. Ревізійні двері знаходяться зверху та по обидва боки котла, що забезпечує зручне обслуговування обладнання.

Котли серії TRIO UNI Plus оснащені вентилятором та блоком управління для автоматизації роботи обладнання.

Працює твердопаливний котел Altep за принципом верхнього горіння, коли паливо горить не все відразу, а зверху вниз - шар за шаром. Система подачі повітря вбудованим вентилятором забезпечує необхідну інтенсивність горіння в топці. Коли котел набирає встановлену температуру, подача повітря зменшується і паливо починає «тліти». Коли температура падає, контролер додає обертів вентилятора наддуву, і в топку надходить повітря з форсунок, який сприяє збільшенню полум'я.

Переваги:

  • Висока теплопродуктивність
  • Можливість підключення пеллетного пальника і котла в автоматичний режим подачі палива
  • Наявність вентилятора
  • Наявність контролера, керуючого температурним режимом роботи котла
  • Висока якість матеріалів


** - зображення, схеми або відтінок котла на сайті може відрізнятися від реального. Принципові моменти прохання уточнювати у менеджера.

Теги: котел, твердопаливний, купити, тривалого горіння, altep

Характеристики
Котли твердопаливнІ
Опалювальна площа 6000 м2
Товщина металу 6-8 мм
Вага 4300 кг
Час горіння до 24 год
Глибина топки 1500 мм
Об'єм топки 3050 дм3
Характеристики
Розміри

Габаритні розміри котла TRIO UNI 600 кВт


Відео


Інструкція

Для перегляду інструкції нажміть сюди....

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.