0
0
0

Altep TA0 200 з теплоізоляцією

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Altep
  • Код товару: TA0 200
  • Наявність: В наявності
₴11 100.00
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Оплата

Приймаємо оплату online

Доставка

Безкоштовна по всій території України

Гарантії

Гарантія від виробника

Обмін

Обмін товару протягом 14 днів

Теплоаккумулятор Альтеп ТА 0 зі знімною теплоізоляцією представляє сталеву вертикальну акумулюючу ємністю для накопичення, заощадження і передачі теплової енергії у вигляді води в систему опалення. Використовується, коли необхідно поступове накопичення енергії для згладжування піків теплоспоживання. В даних ємностях застосовується м'яка пінополіуретанова ізоляція з товщиною 80 мм і 100 мм для зниження небажаних тепловтрат. Зовнішня частина ємності покривається фарбою, це забезпечує захист від корозії.

Під замовлення дані ємності можуть виконуватися з ревізійними фланцями, а також можуть бути оснащений одним або двома парами патрубків для підключення контурів. Максимальний тиск становить 3 бари, а максимальна  робоча температура – 95°С.

Установка теплоаккумулятора повинна здійснюватися тільки в приміщеннях з плюсовою температурою і тільки кваліфікованими спеціалістами. Після установки слід ретельно перевірити всі з'єднання на факт протікань. Як теплоносій слід використовувати воду. Монтаж теплоізоляції відбувається в останню чергу.

При дотриманні правил монтажу та експлуатації теплоаккумулятор Альтеп не вимагає особливого догляду і уваги і може працювати досить довго. Гарантійний термін експлуатації – 24 місяці.

Переваги акумулюючих ємностей:

  • Висока якість виконання;
  • Суттєво економить витрати на опалення;
  • Надійна конструкція;

Теги: теплоаккумулятор, купити, эмність, водяна, altep

Характеристики
Розміри
Інструкція

Для перегляду інструкції нажміть сюди....

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.